Cesty domů online


Nový seriál televize Prima, který je určen pro věkovou skupinu 15+. Cesty domů zavedou diváky mezi dvě znepřátelené rodiny - Bernátů a Kosíků.Cesty domů vyprávějí silný emocionální příběh o jejich nepřátelství. O nepřátelství na život a na smrt. Kořeny rodové nenávisti sahají do temné minulosti. Příběh, který se divákům otevírá, se ale odehrává právě teď...
Seriál Cesty domů se bude vysílat každé pondělí a středu od 20:00 na TV Prima. Cesty domů budou hledat rodiny Bernátů a Kosíků, dvou známých hradišťských lékařů, které má znovu spojit závěť matky Rudolfa Bernáta. Jejím posledním přáním bylo usmíření obou rodin. Jenže podmínka je téměř nesplnitelná: MUDr. Petr Kosík a MUDr. Rudolf Bernát spolu mají začít ordinovat. Oni dva? To dřív zamrzne peklo.
Seriál Cesty domů ke shlédnutí online.

31. díl – Záchranné kruhy

Honza se rozhodl, že skončí vztah s Monikou. Doufá, že by se mohl vrátit k Soně a klukům. Odhadl své šance u Soni správně? Vencl se k Vendy pořád chová rozporuplně.

Chvíli se jeví jako rozumný chlap a chce s ní probrat jejich rozchod i její těhotenství, za chvíli ji nutí k potratu. Jak se Vendy rozhodne složitou situaci vyřešit? Pacina stále hledá nové bydlení. Má se proto sejít ve společnosti s Petrem. Čeká ji ale nepříjemné překvapení… K Šimonovi přijde na vyšetření Hlaváček. Šimon setkání s člověkem, který způsobil jeho rodině tolik bolesti, těžce nese a opije se v hospodě U Bety. Co z toho vyvodí Helča?

Leave a Reply