Cesty domů online


Nový seriál televize Prima, který je určen pro věkovou skupinu 15+. Cesty domů zavedou diváky mezi dvě znepřátelené rodiny - Bernátů a Kosíků.Cesty domů vyprávějí silný emocionální příběh o jejich nepřátelství. O nepřátelství na život a na smrt. Kořeny rodové nenávisti sahají do temné minulosti. Příběh, který se divákům otevírá, se ale odehrává právě teď...
Seriál Cesty domů se bude vysílat každé pondělí a středu od 20:00 na TV Prima. Cesty domů budou hledat rodiny Bernátů a Kosíků, dvou známých hradišťských lékařů, které má znovu spojit závěť matky Rudolfa Bernáta. Jejím posledním přáním bylo usmíření obou rodin. Jenže podmínka je téměř nesplnitelná: MUDr. Petr Kosík a MUDr. Rudolf Bernát spolu mají začít ordinovat. Oni dva? To dřív zamrzne peklo.
Seriál Cesty domů ke shlédnutí online.

46. díl – Na poslední chvíli

Tereze se další kapitola riskantní akce s Lhotským vymkne z ruky a ona se ocitne ve vážném nebezpečí. Spolu s Vejnarem a Honzou ji pomáhá hledat i nová posila z protikorupčního odboru, kapitán Tomáš Hlaváček. Co Tomáše a Terezu spojuje?

Šimon se snaží zjistit, kdo mu ukradl peníze určené na odškodnění pro Vencla. Kosíkové mu namlouvají, že je mohla vzít Vendy. Bude Šimon svou lásku bránit, nebo uvěří jejich podezření? Zlata je naštvaná na Soňu, kvůli které se nemůže vídat s Vladimírem. Chce dát výpověď. Rudolf o svou vrchní sestru přijít nehodlá a pohrozí Soně, že pokud konflikt se Zlatou neurovná, tak ji vyhodí.

Šimon obrací byt vzhůru nohama, jestli peníze určené na odškodné někam nezapadly. Martin s Petrem si sami pro sebe zloděje označili bez jediné pochyby. Podle nich je ukradla Vendy. Co by se taky dalo od Bernátových čekat? Šimon chce, aby tohle hnusné nařčení odvolali, a málem se proto popere s Martinem. Pak mu ale v hlavě začnou hlodat pochybnosti. Bude Šimon svou lásku bránit, nebo uvěří podezření svého táty a bratra? A kdo peníze doopravdy vzal?

Jakmile se Kači dozvěděla, že Ondra potřebuje ledvinu, ani na chvilku nezaváhala. Konečně pro něj může něco udělat. Dluží mu to a dá mu ji, i kdyby se to Ríšovi sebevíc nelíbilo. Ale ten její pohnutky naštěstí chápe a plně ji podporuje. S ohledem na to, jaký zákrok ji čeká, Kači se rozhodla, že bude víc dbát o své tělo. Takže začne cvičit a jíst vitaminy. Čím zdravěji bude žít, tím zdravější bude její ledvina. Co jí na to řekne Ríša?

Lhotský nepřišel na rande. Že by se něco pokazilo? Jenže Tereza nerada prohrává, proto – přestože je sledovačka odpískaná – se za ním vydá. I když už ji nekryjí její parťáci. Jenže partyzánská akce se jí vymkne z ruky a ona se ocitne ve vážném nebezpečí. Spolu s Vejnarem a Honzou ji pomáhá hledat také nová posila z protikorupčního odboru, kapitán Tomáš Hlaváček. Zdá se, že ti dva se nevidí poprvé. Co Tomáše a Terezu spojuje? A jak pátrání po Tereze dopadne?

Rudolf je pěkně naštvaný. Proč se dozvěděl jako poslední o tom, že Zlata chce dát výpověď? Nic takového on nedovolí! Chce po Zlatě vysvětlení. Ale Zlata trvá na svém. Odchází kvůli Soně. To kvůli ní přišla o Vladimíra, už s ní nechce pracovat v jedné nemocnici. Rudolf o svou vrchní sestru ale přijít nehodlá, proto nařídí Soně, ať konflikt jakýmkoli způsobem urovná. Než by nechal odejít Zlatu, raději vyhodí Soňu.

Soňa musí svým nejbližším zase lhát. A je z toho smutná. Před Lídou a zbytkem rodiny tají, že se stýká s Romanem a je s ním zase šťastná. Před Romanem raději nevyslovuje své obavy, jak tento fakt všichni přijmou. Roman ale plánuje společnou budoucnost. Dokonce pro Soňu kupuje nový byt. A protože chce, aby žili všichni pohromadě, jsou v něm i dětské pokoje pro kluky. Koupil by jí, na co by si ukázala. Soňa má ale jiné starosti, které se penězi vyřešit nedají. Nebo dají?

Leave a Reply

„Kdo má tak málo fantazie, že své lži musí opírat o důkazy, měl by raději rovnou mluvit pravdu.“ Oscar Wilde