Cesty domů online


Nový seriál televize Prima, který je určen pro věkovou skupinu 15+. Cesty domů zavedou diváky mezi dvě znepřátelené rodiny - Bernátů a Kosíků.Cesty domů vyprávějí silný emocionální příběh o jejich nepřátelství. O nepřátelství na život a na smrt. Kořeny rodové nenávisti sahají do temné minulosti. Příběh, který se divákům otevírá, se ale odehrává právě teď...
Seriál Cesty domů se bude vysílat každé pondělí a středu od 20:00 na TV Prima. Cesty domů budou hledat rodiny Bernátů a Kosíků, dvou známých hradišťských lékařů, které má znovu spojit závěť matky Rudolfa Bernáta. Jejím posledním přáním bylo usmíření obou rodin. Jenže podmínka je téměř nesplnitelná: MUDr. Petr Kosík a MUDr. Rudolf Bernát spolu mají začít ordinovat. Oni dva? To dřív zamrzne peklo.
Seriál Cesty domů ke shlédnutí online.

35. díl – Lety a pády

Honza je psychicky na dně. Je obviněný z vraždy Pekárka, ale svou nevinu nemůže dokázat. Je něco, co by ho vytáhlo z maléru, do kterého se řítí?

Zasádrovaného Vencla si vychutnává půl nemocnice. Pomsta se vydařila, dostal, co si zasloužil. Jenže Vencl si takovou potupu nenechá líbit a chce se mstít. Ví, že strůjcem celé akce je Šimon, a neváhá ho udat na policii. Šimon nevěřil, že by Vencl zašel tak daleko. Ale pomalu mu začíná docházet, že lítá v pořádném průšvihu. Ale stálo mu to za ty problémy, protože Vendy si cení toho, co pro ni udělal. Jak na jeho rytířský čin Vendy zareaguje?

Petr s Rudolfem mají další společný problém. Kromě Hlaváčka je to ještě starost o Šimona, který musel na policii vypovídat o tom, co se stalo v nemocnici. Rudolf si uvědomuje, že Šimon lítá v průšvihu kvůli jeho dceři, a rád by mu nějak pomohl. Má zlé tušení, že Šimon z toho nevyklouzne hladce. A to tušení se naplní, když zjistí, že v případu se rozhodl angažovat i Hlaváček. A slíbil, že osobně dohlédne, aby Šimon taky dostal, co si zaslouží.

Honza je na dně. Nikdy nikoho nezabil a teď se musí vyrovnat s tím, že kvůli němu nešťastnou náhodou umřel mladý kluk – Ctiborův zeť Pekárek. I když nebyl žádný svatoušek. Jenže nad Honzou visí obvinění z vraždy a on svou nevinu nemůže dokázat. Vejnar se snaží Honzu držet nad vodou, má strach, aby Honza neprovedl nějakou hloupost. I když má na něj vztek, za Honzou stojí i Míla. Když všechno vypoví před policejní inspekcí, mělo by se prokázat, že šlo o nešťastnou událost. Nebo ne?

Když se Soňa dozví, co má Honza za průšvih, rozhodne se ho rozptýlit. Pozve ho do vily, aby strávil večer s kluky, zbytkem rodiny a Karlem Navrátilem, který jim vypráví historky z cesty po Indii. Honza na chvíli zapomene na starosti a stráví ve vile hezký večer. Těší ho, že má o něj Soňa starost. Aspoň něco nabírá správný směr. Netuší ale, že se ve svém odhadu mýlí. O něj má sice Soňa strach, ale večer míří stejně za Romanem.

Ríša si musí udobřit Kači. Přišel za ním totiž jeho otec a svými nevybíravými poznámkami Kači urazil. Nechce se smířit s tím, že Ríša žije právě s ní. Ríša si uvědomuje, že v jednom měl ale otec pravdu. Co vlastně o Kači ví? O její minulosti má jenom mlhavé představy a nezná ani nikoho z jejích přátel. To poslední Kači hned napraví. Přijela za ní totiž její dlouholetá kamarádka Martina. Ríša je hodně překvapený, když se dozví, že je to sestra jeho oblíbeného kolegy Vencla.

Leave a Reply

„Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ Jan Werich