Cesty domů online


Nový seriál televize Prima, který je určen pro věkovou skupinu 15+. Cesty domů zavedou diváky mezi dvě znepřátelené rodiny - Bernátů a Kosíků.Cesty domů vyprávějí silný emocionální příběh o jejich nepřátelství. O nepřátelství na život a na smrt. Kořeny rodové nenávisti sahají do temné minulosti. Příběh, který se divákům otevírá, se ale odehrává právě teď...
Seriál Cesty domů se bude vysílat každé pondělí a středu od 20:00 na TV Prima. Cesty domů budou hledat rodiny Bernátů a Kosíků, dvou známých hradišťských lékařů, které má znovu spojit závěť matky Rudolfa Bernáta. Jejím posledním přáním bylo usmíření obou rodin. Jenže podmínka je téměř nesplnitelná: MUDr. Petr Kosík a MUDr. Rudolf Bernát spolu mají začít ordinovat. Oni dva? To dřív zamrzne peklo.
Seriál Cesty domů ke shlédnutí online.

43. díl – Volavka

Soňa nehodlá dál přihlížet tomu, jak Zlatě někdo ubližuje. Když se k ničemu nemá její táta, pomůže vrchní sestře sama. Jenže nadělá víc škody než užitku. Honza nejenže není nadšený z nového parťáka, ale ještě dostane nevděčný úkol – má na Terezu dohlížet.

Ukáže se, že to nebude vůbec lehké, protože Tereza se pustí do nebezpečné akce na vlastní pěst. Martinovi leží Vendy pořádně v žaludku. Neschvaluje, že Šimon začal chodit právě s ní. Ten má ale jiné starosti než hádat se s bratrem kvůli holce. Vencl opět souhlasil s mimosoudním vyrovnáním – a Šimon neví, kde peníze sežene.

Soňa nehodlá dál přihlížet tomu, jak Zlatu někdo bije. Přece nebude tichým svědkem domácího násilí! Když se k ničemu nemá její táta, pomůže vrchní sestře sama. S Romanem se vydá k domu, kde Zlata bydlí. Jenže s násilníkem se setká dřív, než si stačila naplánovat, co přesně udělá. A zjistí, že všechno je trochu jinak, než se navenek zdá. Kdo je Vladimír Dobeš a proč jejich vrchní sestře tak ubližuje? A hlavně – proč to Zlata všechno strpí?

Honza nejenže není nadšený z nového parťáka, ale ještě dostane nevděčný úkol – má na Terezu dohlížet. Jako by neměl dost starostí se sledováním lidí propojených se Ctiborem a Hamzíkem. Ukáže se, že mít na krku ambiciózní policejní kuře bude těžší, než se zdálo. Tereza se nehodlá nechat odstavit od zajímavé akce a pustí se do ní na vlastní pěst. Jak dopadne její hra na volavku? A koho se na sebe snaží upoutat? Sledovaného muže, nebo svého nedobrovolného parťáka Honzu?

Poté, co z něj udělala falešného hráče, leží Vendy Martinovi pořádně v žaludku. Neschvaluje, že Šimon začal chodit právě s ní. Ten má ale jiné starosti než se hádat s bratrem kvůli holce. Vencl opět souhlasil s mimosoudním vyrovnáním a chce od každého tentokrát už jen sto tisíc korun. Šimon neví, kde peníze sežene. Martin mu nabídl půjčku. A Vendy Martinovi zase dárek na usmířenou. Jenže Martin je tvrdá palice a s Vendy kamarádit nehodlá. Pokud to takhle půjde dál, bude si muset Šimon vybrat mezi svou rodinou a přítelkyní. Pro koho by se asi rozhodl?

Paní Venclová se konečně dozví, nač Jakub potřeboval její byt a všechny peníze. Staví pro ni dům, aby ji tam z léčebny přestěhoval a ona v něm mohla důstojně žít. Budoucí primář přece musí mít primářskou vilu. Zatímco paní Venclová je jeho plány do budoucna okouzlená, Martina svému bratrovi ani trochu nevěří. Může to myslet vážně? Po tom všem, co udělal a jak se k nim oběma choval?

U Míly doma se objeví nečekaná návštěva. Tereza si dodatečně přišla ke svolení podílet se na sledovačce. Míla jí to dovolí, ale není si jistá, jestli neudělala chybu. Z celého případu je pořádně nervózní a má chuť dělat to, co jí Rudolf zakázal – kouřit. Rudolfovi se nelíbí, že si ničí zdraví, ale vadí mu ještě něco jiného. Žije sice s Mílou v jednom bytě, tráví spolu ale čím dál méně času. Jak dlouho to bude Rudolf snášet?

Leave a Reply

„Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ Jan Werich