Cesty domů online


Nový seriál televize Prima, který je určen pro věkovou skupinu 15+. Cesty domů zavedou diváky mezi dvě znepřátelené rodiny - Bernátů a Kosíků.Cesty domů vyprávějí silný emocionální příběh o jejich nepřátelství. O nepřátelství na život a na smrt. Kořeny rodové nenávisti sahají do temné minulosti. Příběh, který se divákům otevírá, se ale odehrává právě teď...
Seriál Cesty domů se bude vysílat každé pondělí a středu od 20:00 na TV Prima. Cesty domů budou hledat rodiny Bernátů a Kosíků, dvou známých hradišťských lékařů, které má znovu spojit závěť matky Rudolfa Bernáta. Jejím posledním přáním bylo usmíření obou rodin. Jenže podmínka je téměř nesplnitelná: MUDr. Petr Kosík a MUDr. Rudolf Bernát spolu mají začít ordinovat. Oni dva? To dřív zamrzne peklo.
Seriál Cesty domů ke shlédnutí online.

44. díl – Dostanu, co chci

Kači se stane svědkem situace, v níž si málem ublíží dvě malé děti. To ji přiměje k definitivnímu rozhodnutí. Chce se seznámit se svým synem. Nejdřív se ale musí setkat s jeho adoptivními rodiči – manželi Dvořáčkovými. Terezu čeká další schůzka s Lhotským.

Honza s Vejnarem ji vybavili odposlechem a dvojici monitorují v autě před hotelem. Jak nebezpečné rande dopadne? Rudolf se připravuje na operaci Hlaváčka. Ví, že nepůjde o jednoduchý zákrok, a je z něj trochu nervózní. Potřeboval by se uklidnit. Najde se někdo, kdo pro něj bude mít pochopení?

Kači se stane svědkem situace, v níž si málem ublíží dvě malé děti. To ji přiměje k definitivnímu rozhodnutí. Co kdyby se jí něco stalo a ona by svého syna ani nepoznala? Chce se s ním proto seznámit. Ale nejdřív se musí setkat s jeho adoptivními rodiči – manželi Dvořáčkovými. O to víc je překvapená, když se od Martiny dozví, že oni ji taky hledají. Kači je šťastná, ale Ríša si dělá starosti. Jak to, že Dvořáčkovi hledají Kači? Není v tom nějaký zádrhel?

Terezu čeká další schůzka s Lhotským. Doufá, že teď už z něj konečně dostane potřebné informace. Honza s Vejnarem jí kryjí záda. Vybavili ji odposlechem a dvojici monitorují v autě před hotelem. Jenže Tereza moc tlačí na pilu a nažhavený Lhotský začne být netrpělivý. Nebezpečné rande se zvrtne a Tereza je v ohrožení. Podaří se Vejnarovi s Honzou dostat ji z hotelu dřív, než Lhotský odhalí, že měl rande s policajtkou?

Rudolf se připravuje na operaci Hlaváčka. Ví, že nepůjde o jednoduchý zákrok, a je z něj trochu nervózní. Potřeboval by se uklidnit. A taky by mu pomohla polévka zvaná životabudič, kterou mu Lída před každou zásadní operací vařívala. Jenže on teď žije s Mílou, a ta má plnou hlavu svých pracovních starostí. Navíc se chystá na společenskou akci, důležitou pro její kariéru, a nemá kdy rozptylovat Rudolfovy obavy z operace. Rudolf si bude muset poradit sám. Nebo se najde někdo jiný, kdo pro něj bude mít čas i pochopení?

Vrchní sestra Zlata si myslela, že má situaci pod kontrolou. Než šla do nemocnice, Vladimíra doma raději zamkla. Jenže ten měl opět špatný den. Vylezl ven oknem a procházel se po střeše. Sundali ho až hasiči a odvezli do nemocnice, Vladimír je hospitalizovaný na interně. Zlata se bojí, že dojde na Rudolfova slova. Že nastane den, kdy bude Vladimír nebezpečný nejen jí, ale především sobě. Najde v sobě Zlata sílu udělat nutné rozhodnutí?

Vendy by strašně ráda pomohla Šimonovi sehnat peníze na odškodné pro Vencla, ale neví, kde je vzít. Jediné, co ji napadá, je půjčka, i když budou muset splácet velký úrok. Šimon má pro ni ale dobrou zprávu. Martin sice nesouhlasí s tím, že si Šimon do života pustil Vendy, ale ve štychu bráchu nenechá a peníze mu půjčí. Že by se konečně blýsklo na lepší časy?

Leave a Reply