Cesty domů online


Nový seriál televize Prima, který je určen pro věkovou skupinu 15+. Cesty domů zavedou diváky mezi dvě znepřátelené rodiny - Bernátů a Kosíků.Cesty domů vyprávějí silný emocionální příběh o jejich nepřátelství. O nepřátelství na život a na smrt. Kořeny rodové nenávisti sahají do temné minulosti. Příběh, který se divákům otevírá, se ale odehrává právě teď...
Seriál Cesty domů se bude vysílat každé pondělí a středu od 20:00 na TV Prima. Cesty domů budou hledat rodiny Bernátů a Kosíků, dvou známých hradišťských lékařů, které má znovu spojit závěť matky Rudolfa Bernáta. Jejím posledním přáním bylo usmíření obou rodin. Jenže podmínka je téměř nesplnitelná: MUDr. Petr Kosík a MUDr. Rudolf Bernát spolu mají začít ordinovat. Oni dva? To dřív zamrzne peklo.
Seriál Cesty domů ke shlédnutí online.

45. díl – Operace

Kači se konečně splní sen, který si v duchu představovala patnáct let. Seznámí se se svým synem Ondrou. Jaký je ale pravý důvod toho, že se s ní jeho adoptivní rodiče chtějí setkat? Hlaváček podstoupí náročnou operaci srdce, kterou Rudolf tak dlouho zvažoval. Během zákroku se ale objeví komplikace.

Kači se konečně splní sen, který si v duchu představovala patnáct let. Seznámí se se svým synem Ondrou. Na první pohled je skutečnost lepší než všechna očekávání. Ondra je hezký, chytrý a vtipný kluk, který se zajímá o rockovou muziku. O tom, že právě mluví se svou biologickou matkou, samozřejmě nemá nejmenší tušení. Pak se ale začne cítit unavený. A jeho adoptivní matka paní Dvořáčková odhalí Kači a Ríšovi pravý důvod, proč se chtěla seznámit s Ondrovou skutečnou matkou.

Rudolf má letitou tradici. Před hodně náročnou operací si dá večer silnou polévku, spí v dílně a ráno se jde projít do lesa, aby si utřídil myšlenky a zkoncentroval se. A dnes ho čeká operace Hlaváčka. Pomůže mu zdravotní procházka lépe zvládnout složitý zákrok? Na operaci se chystá i Hlaváček, ale trochu jinak. Dává do pořádku své pozemské záležitosti pro případ, že by se z narkózy už neprobudil. Jaké překvapení si Hlaváček přichystal pro Karla Navrátila?

Soňa má pech. Roman jí ukazuje jejich nový společný byt, který pro ně koupil. Zdržení se jí ale vymstilo. Přijde pozdě do práce a otec ji vyhodí od Hlaváčkovy operace. Díky tomu je Soňa svědkem dalšího záchvatu Vladimíra Dobeše, přítele vrchní sestry Zlaty, který je stále hospitalizovaný na interně. Soňa dostane nápad, jak se o problémového muže postarat a Zlatě ulehčit. Zavolá Dobešovu sestru. Netuší, že ta je vůči Zlatě silně zaujatá a se svým bratrem má úplně jiné plány.

Šimonovi začal den podstatně lépe. Docent mu nečekaně dovolil, aby se díval na Hlaváčkovu operaci, kterou žije celé oddělení. A od Vendy dostal panáčka pro štěstí. Navíc kolegové mu přinesli každý svůj podíl peněz na odškodné pro Vencla. Jenže jak den příjemně začal, hůř končí. Když Šimon nese peníze právníkovi, zjistí, že je s sebou nemá. Kdo mu je z batohu ukradl?

Tereza na dalším rande s Lhotským neuspěla a on navíc málem odhalil její identitu policistky. Míla proto rezolutně stopne další sledování. Tereza chce ale ve schůzkách se Lhotským pokračovat. Je to její první akce, chce být prospěšná. I kdyby pro to měla udělat cokoliv. Toho se právě Míla bojí. Nechá se od Terezy nakonec přesvědčit? A jak se k přehnané horlivosti své nové kolegyně postaví Honza s Vejnarem?

Leave a Reply

„Člověk, který nikdy neplakal nežil opravdový život!“ Jan Werich