Cesty domů online


Nový seriál televize Prima, který je určen pro věkovou skupinu 15+. Cesty domů zavedou diváky mezi dvě znepřátelené rodiny - Bernátů a Kosíků.Cesty domů vyprávějí silný emocionální příběh o jejich nepřátelství. O nepřátelství na život a na smrt. Kořeny rodové nenávisti sahají do temné minulosti. Příběh, který se divákům otevírá, se ale odehrává právě teď...
Seriál Cesty domů se bude vysílat každé pondělí a středu od 20:00 na TV Prima. Cesty domů budou hledat rodiny Bernátů a Kosíků, dvou známých hradišťských lékařů, které má znovu spojit závěť matky Rudolfa Bernáta. Jejím posledním přáním bylo usmíření obou rodin. Jenže podmínka je téměř nesplnitelná: MUDr. Petr Kosík a MUDr. Rudolf Bernát spolu mají začít ordinovat. Oni dva? To dřív zamrzne peklo.
Seriál Cesty domů ke shlédnutí online.

36. díl – Nedaruju ti to

Svědek incidentu v autodílně potvrdí, že úmrtí Pekárka nebyla nešťastná náhoda, ale že ho Honza ze střechy shodil. Honza tuší, že svědek je falešný. Podaří se mu to dokázat? Rudolf má vztek.

Honzovy nejčernější noční můry se potvrdily. Údajně existuje svědek, který viděl, jak Pekárka ze střechy shodil. Honza tuší, že svědek je falešný a že v tom může mít prsty Roman. Jenže nemá žádný důkaz. Místo toho čelí obvinění z vraždy a čeká ho několikahodinový výslech před policejní inspekcí. Honza je natolik zkušený policajt, aby věděl, že jeho vyhlídky nejsou nijak růžové. Míla sice věří v jeho nevinu, ale Honza si vůbec není jistý, jestli to bude stačit.

Rudolf má vztek. Jako by neměl dost starostí s pacienty, ještě musí řešit válku mezi doktory. Vencl se chová, jako kdyby jeho zasádrování byl málem pokus o vraždu. Stěžuje si až u ředitele nemocnice Dvořáka, který má jasno: Šimona z nemocnice vyhodí a všem se uleví. Jenže Rudolf s ním nesouhlasí. Moc dobře ví, že šlo jen o běžný doktorský vtípek, navíc ho Šimon zorganizoval kvůli jeho dceři. Pak se mu ale přizná Ríša, že se sádrováním pomáhal. Rudolf je na mrtvici: vyhodí Dvořák i jeho?

Kači je šťastná, že se po dlouhé době mohla vidět s Martinou. Martinu sice přivedly do Hradiště starosti o matku a tahanice s bratrem, ale i tak si kamarádky našly dost času pro sebe. Kači potřebovala s Martinou probrat tolik věcí! Martina jí v životě moc pomohla a Kači na její radu dá. A ona jí teď radí, aby se nebála, že jí Ríša uteče, protože pro něj není dost dobrá. A hlavně aby před ním nic netajila. Dá Kači na Martininu radu? A co se od ní Ríša dozví?

Šimon tuší, že pomsta Venclovi nezůstane bez následků. S vyhazovem z nemocnice by se nějak smířil, ale trestního stíhání se bojí. Nejvíc ho mrzí, jak se celá věc dotkla táty. Přesto nelituje. Kvůli Vendy by to klidně udělal znovu. Není to zvláštní? Aniž by chtěl, nějak mu přirostla k srdci. Kam se poděla jeho dřívější nenávist? Vendy si moc dobře uvědomuje, že se mezi ní a Šimonem děje něco zvláštního. Nechce, aby ji Šimon pořád zachraňoval a ona zase jeho. Aby si navzájem něco dlužili. To se ale lehko řekne…

Pacina se sice v Bernátovic vile nenudí a pomalu se smířila s tím, že tu ještě nějakou dobu zůstane, ale jedno jí přece jen chybí. Nemůže si sem nikoho přivést. Nejen klienty, ale ani přátele. Obzvlášť jednoho. Petra Kosíka. Tak se vydá za ním. Otevře jí překvapený Martin, který je rád, že konečně vidí ženu, již jeho táta tak dlouho tajil. Ale mrzí ho, že jí musí říct něco, co ji zabolí. Petr odjel do lázní. A neodjel tam sám. Jak se Pacina po této zprávě zachová?

Leave a Reply