Cesty domů online


Nový seriál televize Prima, který je určen pro věkovou skupinu 15+. Cesty domů zavedou diváky mezi dvě znepřátelené rodiny - Bernátů a Kosíků.Cesty domů vyprávějí silný emocionální příběh o jejich nepřátelství. O nepřátelství na život a na smrt. Kořeny rodové nenávisti sahají do temné minulosti. Příběh, který se divákům otevírá, se ale odehrává právě teď...
Seriál Cesty domů se bude vysílat každé pondělí a středu od 20:00 na TV Prima. Cesty domů budou hledat rodiny Bernátů a Kosíků, dvou známých hradišťských lékařů, které má znovu spojit závěť matky Rudolfa Bernáta. Jejím posledním přáním bylo usmíření obou rodin. Jenže podmínka je téměř nesplnitelná: MUDr. Petr Kosík a MUDr. Rudolf Bernát spolu mají začít ordinovat. Oni dva? To dřív zamrzne peklo.
Seriál Cesty domů ke shlédnutí online.

53. díl – Past

Honzovi, Vejnarovi i jejich šéfce, která je na vynucené zdravotní dovolené, je jasné, že je mezi nimi krysa. Buď Tereza, nebo Tomáš. Vymyslí na ně past. Nad kým z nich nakonec zaklapne? Vztah mezi Mílou a Rudolfem je napjatý.

Míla místo aby odpočívala, ze svého bytu organizuje partyzánské vyšetřování kauzy Ctibor. A taky se snaží chránit jeho dceru Pekárkovou a přesvědčit ji, aby pomohla tátu usvědčit. Šimon s Vendy pozvou do karavanu obě rodiny na návštěvu spojenou s kolaudací. Jak odpolední piknik Bernátových a Kosíkových dopadne? Jarka se sice od Petra odstěhovala, ale nevzdává se a pořád o sobě dává vědět. Když si přijde postěžovat, že se cítí sama, zkolabuje. Co s ní je?

Šimon s Vendy si užívají dny plné romantiky v karavanu. To, že jim teče střechou do postele, je sice trochu rozhodí, ale ne nadlouho. A Šimon si s tím hravě poradí. Manuální činnost mu evidentně svědčí, má plnou hlavu nápadů. Například ten, že s Vendy pozvou do karavanu obě rodiny na návštěvu spojenou s kolaudací a grilováním. Kdo všechno jejich pozvání přijme? A jak odpolední piknik Bernátových a Kosíkových dopadne?

Míla má plno starostí. Nejenže nesmí do práce, ale ještě se v poslední době pořád hádá s Rudolfem. Není divu, když místo aby odpočívala, se stresuje a kouří jednu cigaretu za druhou. A organizuje ze svého bytu partyzánské vyšetřování kauzy Ctibor. Včetně toho, že se snaží chránit jeho dceru Pekárkovou. Především ji podporuje v jejím rozhodnutí usvědčit tátu ze všech špinavostí. Co spolu vymyslí a podaří se jim získat potřebný důkaz?

Honzovi, Vejnarovi i jejich šéfce je jasné, že je mezi nimi krysa. Buď Tereza, nebo Tomáš. Možná oba. Podezřívají ale spíš Tomáše. Honza a Vejnar se pokoušejí najít nějaký důkaz, proto jdou prohledat byt, kde Tereza s Tomášem žijí. Ale bez úspěchu – a navíc jsou při nepovolené domovní prohlídce málem odhaleni. Míla má ale v záloze další nápad. Řeknou stejnou informaci Tereze i Tomášovi a budou sledovat, kdo z nich ji předá dál. A hlavně komu. Ukáže se Mílin předpoklad jako správný? Nad kým nakonec zaklapne past?

Soňa se po autonehodě pořád necítí ve své kůži. Nejenže se bojí řídit, ale není si jistá ani v práci. Toho si samozřejmě ihned všimne její otec. Vyčítá Soně, že z ní nikdy nebude dobrá doktorka, protože je příliš roztěkaná. Soňa si ale nemůže pomoct. Hlavou jí pořád vrtá tolik věcí. Nejnověji i to, proč za Romanem přišel Tomáš. Opravdu jí jenom přinesl kytku na omluvu? Nebo s Romanem něco chystají? Když se Soňa Romana zeptá, co jí odpoví?

Jarka se sice od Petra odstěhovala, ale nevzdává se a pořád o sobě dává vědět. Přijde si ke Kosíkovým postěžovat, že je v bytě sama. A přitom se necítí dobře. Na důkaz svých slov se sesune k zemi. V nemocnici ji vyšetřují Soňa s Alicí, které si s její diagnózou nevědí rady. Což docent, kterého zavolaly na pomoc, patřičně komentuje. Co se vlastně Jarce stalo?

Leave a Reply

„Láska vdaných žen je nejcennější na světě, manželé o tom ovšem nevědí.“ Oscar Wilde