Cesty domů online


Nový seriál televize Prima, který je určen pro věkovou skupinu 15+. Cesty domů zavedou diváky mezi dvě znepřátelené rodiny - Bernátů a Kosíků.Cesty domů vyprávějí silný emocionální příběh o jejich nepřátelství. O nepřátelství na život a na smrt. Kořeny rodové nenávisti sahají do temné minulosti. Příběh, který se divákům otevírá, se ale odehrává právě teď...
Seriál Cesty domů se bude vysílat každé pondělí a středu od 20:00 na TV Prima. Cesty domů budou hledat rodiny Bernátů a Kosíků, dvou známých hradišťských lékařů, které má znovu spojit závěť matky Rudolfa Bernáta. Jejím posledním přáním bylo usmíření obou rodin. Jenže podmínka je téměř nesplnitelná: MUDr. Petr Kosík a MUDr. Rudolf Bernát spolu mají začít ordinovat. Oni dva? To dřív zamrzne peklo.
Seriál Cesty domů ke shlédnutí online.

15. díl – Protekce

Vendy se rozhoduje, zda se vrátit do školy, nebo studium přerušit. Jde se na svůj zdravotní stav zeptat Petra Kosíka. Jenže Rudolf zatím jedná o ní bez ní, jede do Prahy za jejím děkanem a přerušení jí vyřídí. Vendy je z toho v šoku, navíc ji napadne, že Rudolf mohl stejným způsobem „vyřídit“ i její přijetí na školu. Rudolfa kvůli tomu začne nenávidět a uteče. Honza má v ruce další materiály proti Romanovi a snaží se Soňu přesvědčit, že Roman je nebezpečný. Roman pak Honzu vyprovokuje a dojde mezi nimi k ostrému střetu. Soňa je už oběma znechucená a nechce být ani s jedním z nich. Patrik Kopecký stále obviňuje Martina, že ho osahával. Bety přiměje rezignovaného Martina k tomu, aby si s Patrikem promluvil, ale výsledkem je jen to, že Martin Patrikovi nažene strach. Na Patr ika nakonec musí udeřit sama Bety… Irena prosí Soňu, aby přiměla Romana k odpovědnosti. Soňa kvůli tomu přijde pozdě na poradu před operací Nováka a Rudolf ji obviní, že není soustředěná. Místo ní má operovat Ríša, který při operaci opět selže. Petr dá v nemocnici výpověď, chce působit už jen v ordinaci. Děkuje Pacině, že mu dodala odvahu.

Leave a Reply

„Kdyby se mužům dostávalo manželek, jakých si zasluhují, měli by zatraceně těžký život.“ Oscar Wilde