Cesty domů online


Nový seriál televize Prima, který je určen pro věkovou skupinu 15+. Cesty domů zavedou diváky mezi dvě znepřátelené rodiny - Bernátů a Kosíků.Cesty domů vyprávějí silný emocionální příběh o jejich nepřátelství. O nepřátelství na život a na smrt. Kořeny rodové nenávisti sahají do temné minulosti. Příběh, který se divákům otevírá, se ale odehrává právě teď...
Seriál Cesty domů se bude vysílat každé pondělí a středu od 20:00 na TV Prima. Cesty domů budou hledat rodiny Bernátů a Kosíků, dvou známých hradišťských lékařů, které má znovu spojit závěť matky Rudolfa Bernáta. Jejím posledním přáním bylo usmíření obou rodin. Jenže podmínka je téměř nesplnitelná: MUDr. Petr Kosík a MUDr. Rudolf Bernát spolu mají začít ordinovat. Oni dva? To dřív zamrzne peklo.
Seriál Cesty domů ke shlédnutí online.

57. díl – Zatčení

Hradišťská kriminálka připravila past na Romana se Ctiborem. Honza se snaží dostat Soňu i kluky z Hradiště. Nechce, aby byli u toho, až Romana sebere policie. Kdo se nakonec do pasti chytí? Rudolf se definitivně vrátil do vily. A nestačí se divit, jak moc se poměry změnily.

Jak se s tím docent smíří? Martin znovu zajde za Hamzíkem, jestli by pro něj neměl nějakou práci. Je ochotný skončit i s fotbalem. Roman souhlasí a hned mu jeden úkol přidělí. Jak v něm Martin obstojí? U Bernátových se slaví zásnuby Kači a Ríši. Čím všechny překvapí Rudolf? A jaká zpráva zaskočí rozjařenou společnost?

Hradišťská kriminálka připravila past na Romana se Ctiborem. Zbývá jen počkat, až se do ní oba – zkorumpovaný radní a všehoschopný podnikatel – chytí. Honzu stálo velké úsilí neprozradit Soně, co se chystá, a varovat ji. Udělá však maximum pro to, aby Soňu i s klukama uklidil někam do bezpečí. Romanovi je ale Honzova snaha podezřelá. Vymyslí proto náhradní plán. A Honza a jeho kolegové z kriminálky se nestačí divit, kdo se jim do pasti nakonec chytil.

U Ríši a Kači se objeví muž, který se představí jako Bengo. Svérázný chlapík je rocker a zároveň Ondrův biologický otec. Zatímco Ríša se nestačí divit, do koho se to Kači byla schopná zamilovat, z úžasu nevyjde ani Bengo. Myslel si, že Kači jde na potrat. A pak se po patnácti letech dozví, že má syna, který je evidentně jeho, protože taky hraje na kytaru. Ale zároveň je těžce nemocný a potřebuje Bengovu ledvinu. Jak se svérázný rocker zachová?

Martin znovu zkusí promluvit s Romanem, jestli by pro něj neměl nějakou další práci. Plat trenéra malých kluků mu na postavení domku pro sebe a Helču nestačí. Je ochotný dělat cokoliv a vzdát se i fotbalu. Roman kupodivu kývne. A tak Martin absolvuje s kluky poslední trénink, na kterém jim představí nového trenéra. Na hřišti se objeví Roman a nechá si Martina zavolat. Má pro něj první a hodně důležitý úkol. Jak si s ním Martin poradí?

Rudolf se definitivně vrátil do vily, ale je překvapený, jak moc se poměry změnily. Lída už si nenechá do ničeho mluvit. A Rudolf to bude muset tolerovat. Jedno by ale pro ni Rudolf udělat mohl. Pomoct Vendy urovnat nepříjemnou situaci v karavanu. Rudolf se tam tedy vypraví a narazí na Milenu. Nejenže si s ní zajímavě popovídá, ale stráví s ní víc času, než původně zamýšlel. A taky udělá něco, čím šokuje celou svou rodinu.

U Bernátových se slaví zásnuby Kači a Ríši. Nakonec se na ně dostavila i Soňa s klukama – přesto, že původně měla jet do Prahy. Ale rodinnou oslavu si přece nemohla nechat ujít. Celou společnost baví docent, který se ze své mise v karavanu vrátil v rozjařené náladě. Rodina se nestačí divit, takhle ho nezná. Veselí ale přeruší nečekaný telefonát. Soňa má pro všechny šokující zprávu. Co se stalo? A jak si s nenadálým problémem rodina poradí?

Leave a Reply