Cesty domů online


Nový seriál televize Prima, který je určen pro věkovou skupinu 15+. Cesty domů zavedou diváky mezi dvě znepřátelené rodiny - Bernátů a Kosíků.Cesty domů vyprávějí silný emocionální příběh o jejich nepřátelství. O nepřátelství na život a na smrt. Kořeny rodové nenávisti sahají do temné minulosti. Příběh, který se divákům otevírá, se ale odehrává právě teď...
Seriál Cesty domů se bude vysílat každé pondělí a středu od 20:00 na TV Prima. Cesty domů budou hledat rodiny Bernátů a Kosíků, dvou známých hradišťských lékařů, které má znovu spojit závěť matky Rudolfa Bernáta. Jejím posledním přáním bylo usmíření obou rodin. Jenže podmínka je téměř nesplnitelná: MUDr. Petr Kosík a MUDr. Rudolf Bernát spolu mají začít ordinovat. Oni dva? To dřív zamrzne peklo.
Seriál Cesty domů ke shlédnutí online.

39. díl – Doktorka

Na kriminálce se přihlásil skutečný svědek a Honza je zproštěn obvinění z vraždy. To si zaslouží pořádnou oslavu. Kdo se jí zúčastní a jak oslava skončí?
Na kriminálce se přihlásil skutečný svědek a Honza je zproštěn obvinění z vraždy. To si zaslouží pořádnou oslavu U Bety. Všichni tři policajti se na ní důkladně opijí. Vejnar s Honzou hecují mladého Klecánka, že pořádný policajt z něj bude, teprve až stráví noc s prostitutkou. Klecánek je vezme za slovo. Jenže druhý den si vůbec nepamatuje, kde vlastně byl. Pamatuje si to ale jeho noční společnice. A přijde mu na oddělení udělat pořádný průšvih.

Roman poprosí Soňu o pomoc. Jedna z albánských dělnic, která žije na jeho ubytovně, je těžce nemocná. Soňa ji jede vyšetřit. Zhrozí se, v jakých žije žena i s malým dítětem podmínkách. Má zápal plic a možná i srdeční vadu, potřebovala by do nemocnice. Jenže nemá žádné pojištění a samozřejmě by neměla ani na zaplacení lékařské péče. Soňa je na Romana pořádně naštvaná. Jak může někoho nechat žít v takových podmínkách? Proč jí nepomohl už dávno?

Šimon a Vendy spolu začali chodit. A vtipkují, že jsou jako Romeo a Julie, potomci dvou znepřátelených rodů. Šimon pozve Vendy na první oficiální rande. Ta se na něj důkladně připravuje, ale ukáže se, že se krášlila zbytečně. Šimon rande na poslední chvíli zruší. Musí jet totiž do lázní za tátou. Vendy je smutná. To není zrovna nejlepší začátek vztahu. Ale Šimon nechce, aby byla Vendy zklamaná. Co pro ni připravil za překvapení?

Martina je šokovaná, když zjistí, proč ji matka nechce vidět. V bytě, kde Martina zvoní, totiž dávno nebydlí. Jakub ho prodal a odstěhoval matku do léčebny dlouhodobě nemocných. Martina se odhodlá za ní zajít. Nepočítá ale s tím, že Jakub matku důkladně zmanipuloval. Ta se svou dcerou proto nechce vůbec mluvit. Myslí si, že Martina jí ukradla byt, a kvůli ní musí být v léčebně. Martina je zničená. Proč to všechno Jakub udělal?

Kači se také dozví pro ni nečekanou a zásadní informaci, která ji zaskočí. Martina ví, v jaké rodině žije syn, kterého Kači kdysi dala k adopci. Kači stojí před dalším důležitým rozhodnutím svého života. Má se kamarádky zeptat na adresu a svého syna se po patnácti letech pokusit zkontaktovat? Ale co když si tím připraví strašné zklamání? Její syn možná vůbec neví, že je adoptovaný. A pokud to ví, stojí vůbec o to potkat se se svou biologickou matkou? A souhlasil by s tím Ríša?

Leave a Reply

„O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak.“ Jan Werich