Cesty domů online


Nový seriál televize Prima, který je určen pro věkovou skupinu 15+. Cesty domů zavedou diváky mezi dvě znepřátelené rodiny - Bernátů a Kosíků.Cesty domů vyprávějí silný emocionální příběh o jejich nepřátelství. O nepřátelství na život a na smrt. Kořeny rodové nenávisti sahají do temné minulosti. Příběh, který se divákům otevírá, se ale odehrává právě teď...
Seriál Cesty domů se bude vysílat každé pondělí a středu od 20:00 na TV Prima. Cesty domů budou hledat rodiny Bernátů a Kosíků, dvou známých hradišťských lékařů, které má znovu spojit závěť matky Rudolfa Bernáta. Jejím posledním přáním bylo usmíření obou rodin. Jenže podmínka je téměř nesplnitelná: MUDr. Petr Kosík a MUDr. Rudolf Bernát spolu mají začít ordinovat. Oni dva? To dřív zamrzne peklo.
Seriál Cesty domů ke shlédnutí online.

40. díl – Vyrovnání

Petr s Jarkou se vrací předčasně z lázní. Netuší, jaké překvapení na něj čeká. Šimon dělá lapiducha a navíc chodí s mladou Bernátovou. Šimon, Ríša a Alice na radu svých advokátů nabídnou Venclovi možnost mimosoudního vyrovnání. Vencl žádá půl milionu. Jak se mezi sebou doktoři domluví?
Honza se Soňou jedou do Prahy k soudu. Jak jejich první rozvodové stání dopadne? Kači stále víc touží vidět svého syna, kterého se musela po porodu zříct, a Ríša ji v tom podporuje. Dá jim Martina kontakt na rodinu, v níž chlapec žije?

Petr s Jarkou se vrací předčasně z lázní. Netuší, jaké překvapení a nepříjemnosti na něj doma čekají. Šimon dělá lapiducha v nemocnici a navíc i příležitostnou uklízečku. Petr je naštvaný. Bernát mu slíbil, že jeho synovi pomůže, Petr si tu pomoc ale představoval jinak. Šimon navíc začal chodit s Vendy, kterou Petr najde přímo u nich doma. Proč si ze všech holek musel Šimon vybrat právě ji? A ještě ke všemu se za Petrem v ordinaci staví Hlaváček.

S Hlaváčkem se nepotká jen Petr, ale i Rudolf. Bohužel za zcela jiných okolností. Hlaváčkovi se totiž udělalo zle a záchranka ho odvezla na kardiochirurgii. Rudolf mu řekne o tom, že před plánovanou velkou operací bude potřeba udělat ještě malý zákrok. Také mu prozradí, že doktoři se v případu Vencla domluvili na mimosoudním vyrovnání. Hlaváček, který chtěl na celou kauzu dohlédnout, má tedy smůlu. A s ním i Vencl, který sázel na jeho neústupnost.

Honza a Soňa odjíždějí do Prahy na první stání. Kluci netuší, co jedou rodiče zařídit, ale jako by vycítili, že máma s tátou už nechtějí být spolu. Jenže soudkyně havarovala a jednání bylo zrušeno. Honza toho využije a pozve Soňu na oběd. A protože Soňa neodporuje, Honza ve vzpomínání na staré dobré časy pokračuje a vodí Soňu po místech, která pro ně oba kdysi hodně znamenala. Kam až je společné vzpomínky zavedou?

Šimon, Ríša a Alice na radu svých advokátů nabídnou Venclovi možnost mimosoudního vyrovnání. Je to jediné řešení, jak se vyhnout soudu. Jak předpokládají, Vencl na peníze slyší, ale chce nehoráznou částku – dohromady od všech půl milionu korun. Zatímco pro Alici peníze nejsou problém a Ríša si s nimi taky neláme hlavu, Šimon vůbec netuší, kde je vezme. Spoléhal na to, že by mu mohl půjčit táta. Jenže ten už je bohužel půjčil někomu jinému.

Kači stále víc touží vidět svého syna, kterého se musela po porodu zříct. Vypráví Ríšovi o tom, jak ho hned po porodu viděla, jaké mu dala jméno a že mu celé roky kupovala dárky k narozeninám. Ríša k nim pozve na návštěvu Martinu. Vysvětlí jí, že nechtějí Kačinu synovi obrátit život vzhůru nohama. Jenom by ho chtěli zdálky, opatrně a nenápadně vidět. Bude s tím Martina souhlasit a dá jim kontakt na rodinu, v níž chlapec žije?

Leave a Reply

„Rozdávat rady je zbytečné. Moudrý si poradí sám a hlupák stejně neposlechne.“ Mark Twain