Cesty domů online


Nový seriál televize Prima, který je určen pro věkovou skupinu 15+. Cesty domů zavedou diváky mezi dvě znepřátelené rodiny - Bernátů a Kosíků.Cesty domů vyprávějí silný emocionální příběh o jejich nepřátelství. O nepřátelství na život a na smrt. Kořeny rodové nenávisti sahají do temné minulosti. Příběh, který se divákům otevírá, se ale odehrává právě teď...
Seriál Cesty domů se bude vysílat každé pondělí a středu od 20:00 na TV Prima. Cesty domů budou hledat rodiny Bernátů a Kosíků, dvou známých hradišťských lékařů, které má znovu spojit závěť matky Rudolfa Bernáta. Jejím posledním přáním bylo usmíření obou rodin. Jenže podmínka je téměř nesplnitelná: MUDr. Petr Kosík a MUDr. Rudolf Bernát spolu mají začít ordinovat. Oni dva? To dřív zamrzne peklo.
Seriál Cesty domů ke shlédnutí online.

52. díl – Vídeňská káva

Než budou známé výsledky jejího kompletního vyšetření, má Míla zdravotní dovolenou. Do práce nesmí, oddělení zatím povede podplukovník Mladý. Co se bude dál dít s kauzou Ctibor? Honza je vyděšený. Soňa měla autonehodu, při níž se zranil Ivan. Honza letí za kluky do bytu, kde teď žijí.

Soňa ho uklidňuje, ale Honza o to víc trvá na svých požadavcích. O kluky se bude dál soudit. Rudolfovi otrnulo a stěhuje se zase z vily zpátky k Míle. Společně s Petrem zajdou také za Hlaváčkem. Jakou novinu pro něj mají tentokrát?

Než budou známé výsledky jejího kompletního vyšetření, Míla má zdravotní dovolenou a nesmí být v práci. Na její vystěhování z kanceláře přijde dohlédnout i Mílin oblíbený státní zástupce. Oddělení zatím povede podplukovník Mladý. Míle je jasné, že ten chce dát kauzu úplatného radního Ctibora k ledu, ale momentálně nemůže nic dělat. Pak se ale přihlásí nečekaný svědek. Ctiborova dcera a vdova po mladém automechanikovi Pekárková. Rozhodla se udělat všechno pro to, aby machinace svého táty zarazila. Aby nežila s pocitem, že její muž zemřel nadarmo.

Tereza si začíná uvědomovat, že některé okolnosti nejsou náhoda. Jak to, že se nadřízení dozvěděli o nemoci její šéfky, jak to, že horká stopa od Pekárkové byla na poslední chvíli zahlazena? Začíná jí být jasné, že všechny indicie vedou k Tomášovi. Proč to dělá? Copak si neuvědomuje, že ohrožuje i Terezino místo? Tak dlouho jí trvalo, než si získala Honzovu a Vejnarovu důvěru, a teď má o všechno přijít? Jak dlouho bude trvat, než jim dojde, že práskačem je zřejmě Tomáš? A pokud to její kolegové zjistí, na čí stranu se Tereza přikloní?

Tomáš toho má na svědomí víc a v pravý okamžik umí odvést pozornost. V tu nejméně vhodnou chvíli Honzovi přizná, že měl autonehodu a naboural auto Soni, která právě vezla kluky. Honza strachy šílí a letí za nimi. V bytě, kde teď žijí s Romanem, není zrovna vítaný host. Ale pro jejich klid Honza navenek předstírá, že je všechno v pořádku. Ze svých požadavků ale neustoupí. Stále trvá minimálně na střídavé péči. Má šanci nad Soňou vyhrát?

Rudolf s Petrem jsou od svého výletu na hranice jako vyměnění. Rudolfovi se díky přiznání, že selhal, ulevilo. A Petr v sobě našel odvahu přemýšlet o budoucnosti s Pacinou. Ještě je tu ale Hlaváček a pomsta, na kterou oba myslí spoustu let. Hlaváček se uzdravil, takže přišel ten pravý čas. Petr s Rudolfem si ale uvědomí, že zastřelit ho by bylo moc jednoduché. Následky by nesli nejen oni, ale také jejich rodiny. Vymyslí proto něco jiného. Co řeknou Hlaváčkovi, až u něj zazvoní?

Šimon neváhal a uskutečnil svůj nápad. Dal do pořádku karavan a odstěhoval se do něj. Chybí mu v něm už jen maličkost – Vendy. Ta ale váhá. Ve vile jí nic nechybí a má strach o Lídu. Její sourozenci se taky odstěhovali a táta se vrátil zpátky k milence. Máma by ve vile zbyla úplně sama, jen se psem. Zůstane Vendy s ní, nebo ji Šimon přesvědčí, aby žila s ním v karavanu?

Leave a Reply