Cesty domů online


Nový seriál televize Prima, který je určen pro věkovou skupinu 15+. Cesty domů zavedou diváky mezi dvě znepřátelené rodiny - Bernátů a Kosíků.Cesty domů vyprávějí silný emocionální příběh o jejich nepřátelství. O nepřátelství na život a na smrt. Kořeny rodové nenávisti sahají do temné minulosti. Příběh, který se divákům otevírá, se ale odehrává právě teď...
Seriál Cesty domů se bude vysílat každé pondělí a středu od 20:00 na TV Prima. Cesty domů budou hledat rodiny Bernátů a Kosíků, dvou známých hradišťských lékařů, které má znovu spojit závěť matky Rudolfa Bernáta. Jejím posledním přáním bylo usmíření obou rodin. Jenže podmínka je téměř nesplnitelná: MUDr. Petr Kosík a MUDr. Rudolf Bernát spolu mají začít ordinovat. Oni dva? To dřív zamrzne peklo.
Seriál Cesty domů ke shlédnutí online.

62. díl – Co dál?

Se smrtí Soni se každý z rodiny vyrovnává po svém. Rudolf se rozhodl proti smutku bojovat prací. Ukáže se tato metoda jako účinná? Honza ví, že musí být silný kvůli Ivanovi s Jonášem. Jenže každá návštěva vily Bernátových v něm probouzí spoustu vzpomínek.

Co kdyby vzal kluky a přestěhoval se zpátky do Prahy? Mílina operace dopadla dobře a ona se vrací z nemocnice do práce. Boj s nemocí sice vyhrála, ale vztah s Rudolfem naopak prohrála. Co bude dál? Ríša s Kači jedou navštívit Ondru do transplantačního centra. Operace dopadla dobře, nová ledvina funguje tak, jak má. Ondra se těší, že se konečně staví na svačinu u Bernátových. A že se seznámí se dvěma krásnými Ríšovými sestrami…

Se smrtí Soni se každý z rodiny vyrovnává po svém. Rudolf se rozhodl proti smutku bojovat prací. A radí Lídě, ať se taky snaží co nejvíc zaměstnat. Úklidem, prací na zahradě, čímkoliv. V nemocnici je naštěstí pořád co dělat a objevují se neustále noví pacienti. Ale přesto na Rudolfa smutek dolehl. Ještě štěstí, že se stihl vrátit zpátky do vily. Rodina mu vždycky dodávala sílu – a teď to platí dvojnásob. Sonina smrt přesto přinesla jednu dobrou věc. Rudolf sice ztratil dceru, ale našel syna. Nebo rovnou dva?

Honza ví, že musí být silný kvůli Ivanovi s Jonášem. Vezme si volno, aby mohl být co nejvíc s nimi. Co bude dál, ale netuší. Každá návštěva vily Bernátových v něm probouzí spoustu vzpomínek. Sonin krém v koupelně, pohozený župan… Uvažuje o tom, že vymění svou garsonku za větší byt, aby se do něj všichni lépe vešli. Nebo sebere kluky a přestěhuje se zpátky do Prahy. I jim by změna prospěla. Co když ale kluci nebudou od babičky a dědy chtít? Nabízí se Honzovi jiná možnost?

Tomáš je sice grázl a rád hraje na vícero stran, obzvlášť když za to dostane příjemný honorář, ale nelíbí se mu hry, v nichž umírají lidé. Navíc Tomáš je podle protokolu o nehodě přesvědčený, že Soňa neumřela nešťastnou náhodou. Což dá Romanovi jasně najevo. S vrahem se nechce paktovat. Naopak, o to víc se bude snažit dostat ho do vězení. Tereza totiž nezapomněla na podmínku, kterou dala Tomášovi. Dokud nebude Roman sedět, ona s ním nechce nic mít. A to je pádný důvod k tomu, aby Tomáš úkol co nejrychleji splnil.

Mílina operace dopadla dobře a ona se vrací z nemocnice. Sice uzdravená, ale přesto ne úplně v pořádku. Boj s nemocí sice vyhrála, ale vztah s Rudolfem prohrála. Možná je dobře, že se vrátil zpátky k rodině. Není si jistá, jestli by mu dokázala v současné situaci pomoct. Míla se proto vrací k tomu jedinému, co jí zbylo a co ji vždycky drželo nad vodou. K práci. Jak ji přivítají její podřízení? A co musí Míla udělat jako první věc, jakmile nastoupí zpátky do práce?

Ríša s Kači jedou navštívit Ondru do transplantačního centra. Operace dopadla dobře, nová ledvina funguje tak, jak má. Přesto ještě není úplně vyhráno a Kači s Ríšou se proto rozhodnou, že ho nebudou rozrušovat. O smrti Soni mu zatím neřeknou. Ondra je nadšený z nového života, který na něj čeká, a těší se, že se konečně staví na svačinu u Bernátových. A že se seznámí se dvěma krásnými Ríšovými sestrami…

Leave a Reply