Cesty domů online


Nový seriál televize Prima, který je určen pro věkovou skupinu 15+. Cesty domů zavedou diváky mezi dvě znepřátelené rodiny - Bernátů a Kosíků.Cesty domů vyprávějí silný emocionální příběh o jejich nepřátelství. O nepřátelství na život a na smrt. Kořeny rodové nenávisti sahají do temné minulosti. Příběh, který se divákům otevírá, se ale odehrává právě teď...
Seriál Cesty domů se bude vysílat každé pondělí a středu od 20:00 na TV Prima. Cesty domů budou hledat rodiny Bernátů a Kosíků, dvou známých hradišťských lékařů, které má znovu spojit závěť matky Rudolfa Bernáta. Jejím posledním přáním bylo usmíření obou rodin. Jenže podmínka je téměř nesplnitelná: MUDr. Petr Kosík a MUDr. Rudolf Bernát spolu mají začít ordinovat. Oni dva? To dřív zamrzne peklo.
Seriál Cesty domů ke shlédnutí online.

64. díl – Všechno Bude

Do Hradiště se vrací Bára Vítková, která tu chce poskládat dohromady střípky svého bývalého života. Začne tím, že se i se svou sestrou Sylvou a dcerkou Dorotkou jde podívat k jejich bývalému domu. Jak jejich vycházka do minulosti dopadne?

Honza po smrti Soni téměř rezignoval na práci a tráví veškerý čas se svými syny. Co se stane, až se potká s Romanem? Martin přežívá dny zavřený doma a čeká, až ho odsoudí a on půjde do vězení. Jak dlouho Helča takový život vydrží? Hlaváček se nečekaně zastaví na policii za Tomášem a Terezou. Co zásadního jim chce oznámit?

Do Hradiště se vrací Bára Vítková, která tu chce poskládat dohromady střípky svého bývalého života a začít znovu. Podnikala, přišla o všechno – a zhroutila se. Její sedmiletá dcerka Dorotka byla v azylovém domě, ale Bářina sedmnáctiletá sestra Sylva musela přetrpět pobyt v domově mládeže. Ta Báře jen tak nezapomene, co všechno musela skoro rok snášet. Aby si Bára obě holky udobřila, jdou se společně podívat na dům, v němž vyrůstaly, ale který už jim bohužel nepatří. Jak jejich procházka do minulosti dopadne?

Roman Hamzík sice autonehodu, při níž zemřela Soňa, přežil, ale cítí se jako mrtvý. Fyzicky i psychicky. Skončil na vozíku v péči Karolíny, která se o něj sice stará, ale dává mu najevo, že ho nenávidí. A ženu, kterou opravdu miloval, mu už nic nevrátí. Romana mučí výčitky, ví, že měl umřít místo ní. Rezignoval úplně na všechno – na svou práci i na fotbalový klub. Co se stane, až se potká s Honzou?

epizoda není dostupná

Leave a Reply