Cesty domů online


Nový seriál televize Prima, který je určen pro věkovou skupinu 15+. Cesty domů zavedou diváky mezi dvě znepřátelené rodiny - Bernátů a Kosíků.Cesty domů vyprávějí silný emocionální příběh o jejich nepřátelství. O nepřátelství na život a na smrt. Kořeny rodové nenávisti sahají do temné minulosti. Příběh, který se divákům otevírá, se ale odehrává právě teď...
Seriál Cesty domů se bude vysílat každé pondělí a středu od 20:00 na TV Prima. Cesty domů budou hledat rodiny Bernátů a Kosíků, dvou známých hradišťských lékařů, které má znovu spojit závěť matky Rudolfa Bernáta. Jejím posledním přáním bylo usmíření obou rodin. Jenže podmínka je téměř nesplnitelná: MUDr. Petr Kosík a MUDr. Rudolf Bernát spolu mají začít ordinovat. Oni dva? To dřív zamrzne peklo.
Seriál Cesty domů ke shlédnutí online.

14. díl – Obvinění

Karolína nastoupí na Martina a vyčte mu jeho zbabělost. Je zklamaná, že není schopný ukončit trénování kluků a začít dělat kariéru. Karolínu navíc štve Roman se Soňou. To všechno ji přiměje k intrice a bezostyšně obviní Martina ze zneužívání kluků z jeho družstva. Martin to těžce nese, ale vše se postupně vyvíjí v jeho prospěch za výrazné pomoci Rudolfa, Romana i dalších. Jenže je tu malý Patrik, syn hospodské Bety. Ukazuje se, že obvinění možná nebylo smyšlené!

Leave a Reply

„Jedna ženská vidí často dál, než pět mužských s dalekohledem.“ Jan Werich