Cesty domů online


Nový seriál televize Prima, který je určen pro věkovou skupinu 15+. Cesty domů zavedou diváky mezi dvě znepřátelené rodiny - Bernátů a Kosíků.Cesty domů vyprávějí silný emocionální příběh o jejich nepřátelství. O nepřátelství na život a na smrt. Kořeny rodové nenávisti sahají do temné minulosti. Příběh, který se divákům otevírá, se ale odehrává právě teď...
Seriál Cesty domů se bude vysílat každé pondělí a středu od 20:00 na TV Prima. Cesty domů budou hledat rodiny Bernátů a Kosíků, dvou známých hradišťských lékařů, které má znovu spojit závěť matky Rudolfa Bernáta. Jejím posledním přáním bylo usmíření obou rodin. Jenže podmínka je téměř nesplnitelná: MUDr. Petr Kosík a MUDr. Rudolf Bernát spolu mají začít ordinovat. Oni dva? To dřív zamrzne peklo.
Seriál Cesty domů ke shlédnutí online.

71. díl – Nejsem zbabělec!

Po snaze Šimona zachránit vztah, Vendy neví jak se zachovat. Šimon chce Vendy dokázat, že chce vztah udržet a udelá pro to cokoliv. Kryštov mezitím dostál svému slovu a usmířil Terezu s rodinou. Tomáš je, ale skeptický a ke Kryštofovi nedůvěřivý.

Epizoda není dostupná

Leave a Reply

„Vhodnou základnou pro manželství je oboustranné nepochopení.“ Oscar Wilde