Cesty domů online


Nový seriál televize Prima, který je určen pro věkovou skupinu 15+. Cesty domů zavedou diváky mezi dvě znepřátelené rodiny - Bernátů a Kosíků.Cesty domů vyprávějí silný emocionální příběh o jejich nepřátelství. O nepřátelství na život a na smrt. Kořeny rodové nenávisti sahají do temné minulosti. Příběh, který se divákům otevírá, se ale odehrává právě teď...
Seriál Cesty domů se bude vysílat každé pondělí a středu od 20:00 na TV Prima. Cesty domů budou hledat rodiny Bernátů a Kosíků, dvou známých hradišťských lékařů, které má znovu spojit závěť matky Rudolfa Bernáta. Jejím posledním přáním bylo usmíření obou rodin. Jenže podmínka je téměř nesplnitelná: MUDr. Petr Kosík a MUDr. Rudolf Bernát spolu mají začít ordinovat. Oni dva? To dřív zamrzne peklo.
Seriál Cesty domů ke shlédnutí online.

47. díl – Kam jdeš?

Soňa se odhodlala k definitivnímu rozhodnutí. Bude žít s kluky a Romanem v novém bytě. Budou se kluci chtít odstěhovat? A jak se na to bude tvářit Honza, až mu to Soňa poví? Tomáš se seznamuje s Hradištěm. Seznamuje se také se štamgasty v hospodě U Bety, a to pěkně zblízka.

Jaké ještě skrývá překvapení? Kači a Ríšu zaskočí nečekaná noční návštěva. Vtrhne k nim rozrušený Ondra. Ví, že je Kači jeho pravá máma, a žádnou ledvinu od ní nechce. Zvládnou ho Kači s Ríšou zpacifikovat?

Soňa začíná být unavená z toho, jak se v noci vykrádá z domu a plíží za Romanem. Kvůli jejím nočním výletům začíná být doma pěkně dusno. Máma něco tuší a navíc Soně vyčítá, že se o kluky nestará a hází jí je na krk. Soně se takové řeči vůbec nelíbí. Nebylo by lepší, kdyby se nastěhovala k Romanovi do nového bytu, který koupil? A kluky vzala s sebou? Soňa si ale není jistá, jestli budou chtít, ve vile je jim dobře. Jak se na její rozhodnutí bude tvářit Honza?

Kači a Ríšu překvapí nečekaná noční návštěva. Vtrhne k nim rozrušený Ondra, který se právě dozvěděl, že Kači je jeho pravá máma. A že Dvořáčkovi ji hledali proto, aby mu dala ledvinu. Jenže on žádný milodar nechce. A už vůbec ne od ženské, která ho kdysi pohodila. Podaří se Kači a Ríšovi situaci Ondrovi vysvětlit? A přesvědčit ho o tom, že není čas na trucování, protože nová ledvina je jeho jediná šance?

Tomáš je v Hradišti jenom pár dní a už se začíná pěkně vybarvovat. Stačil se napojit na ty největší gaunery ve městě a jednoho Tereze dokonce přivedl až domů. Taky se začíná důkladně seznamovat s místními lidmi. Například tím, že jen tak pro své pobavení vyvolá rvačku v hospodě U Bety. Honza s Vejnarem se nestačí divit. Začínají věřit Tereze, která je před Tomášem varovala. A to jim zdaleka neřekla všechno o Tomášově minulosti. Není čas, aby si Vejnar s Honzou nového kapitána trochu proklepli?

Šimon je po roztržce se svým tátou tak trochu bezdomovec. Doma být nechce, protože by poslouchal narážky na svůj nový vztah. Tak je utajeným podnájemníkem u Vendy ve vile. Z plánované noci plné něžností ale sejde. V domě jsou dva malí nešťastníci, kterým chybí otevřená náruč. Ivan s Jonášem tam zůstali sami, protože máma opět na noc odešla. A Vendy se o ně musí postarat. Jak se Šimon smíří se změnou programu?

Rudolf odhaluje svou nepoznanou stránku. Na všechny své spolupracovníky i na celou rodinu je velmi přísný. Ale pro svou vrchní sestru Zlatu má vždycky pochopení. A už se dál nemůže dívat na to, jak jeho pravá ruka bloumá nemocnicí jako tělo bez duše. I když Zlata denně chodí za Vladimírem do ústavu, kam ho nechala odvézt jeho sestra, bez něj se cítí prázdná. Najednou nemá pro koho žít. Co jí Rudolf poradí?

Leave a Reply

„Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.“ Jan Werich