Cesty domů online


Nový seriál televize Prima, který je určen pro věkovou skupinu 15+. Cesty domů zavedou diváky mezi dvě znepřátelené rodiny - Bernátů a Kosíků.Cesty domů vyprávějí silný emocionální příběh o jejich nepřátelství. O nepřátelství na život a na smrt. Kořeny rodové nenávisti sahají do temné minulosti. Příběh, který se divákům otevírá, se ale odehrává právě teď...
Seriál Cesty domů se bude vysílat každé pondělí a středu od 20:00 na TV Prima. Cesty domů budou hledat rodiny Bernátů a Kosíků, dvou známých hradišťských lékařů, které má znovu spojit závěť matky Rudolfa Bernáta. Jejím posledním přáním bylo usmíření obou rodin. Jenže podmínka je téměř nesplnitelná: MUDr. Petr Kosík a MUDr. Rudolf Bernát spolu mají začít ordinovat. Oni dva? To dřív zamrzne peklo.
Seriál Cesty domů ke shlédnutí online.

59. díl – Varování

Soňa poprosí Honzu o pomoc, nechá ho prohledat Romanovy věci. Chce najít důkaz, který usvědčí Romana a pomůže Martinovi. Co udělá Roman, když je přistihne? Ředitel nemocnice Dvořák řekne Rudolfovi, že mu v červnu vyprší pracovní smlouva a on mu ji neprodlouží.

Rudolf tedy bude muset neplánovaně odejít do důchodu. Bude s tím docent souhlasit? Pacina se snaží dodat odvahu Petrovi, který je nešťastný, že nemůže pomoct svému synovi. Petr si je vědom toho, že v ní má velkou oporu. K čemu se odhodlá?

Ředitel nemocnice Dvořák upozorní Rudolfa na to, že mu v červnu vyprší pracovní smlouva. A že by byl rád, kdyby Rudolf uvolnil místo mladším kolegům, proto mu ji už neprodlouží. Při této informaci, která si říká o srdeční kolaps, se paradoxně udělá slabo ne Rudolfovi, ale samotnému Dvořákovi. Ten je rázem vděčný za to, že Rudolf v nemocnici stále ještě pracuje. A že má zrovna službu. Co se Dvořákovi stalo? A jak jeho nečekané zdravotní komplikace ovlivní jeho názor?

Honza je zaskočený Soninou prosbou. Ráda by se z bytu, kde žije s Romanem a kluky, odstěhovala zpátky do vily, a požádá ho o pomoc. Honza souhlasí víc než ochotně. Na tuhle chvíli tak dlouho čekal! Soňa ale nepotřebuje jenom stěhováka. Potřebuje, aby Honza pomohl Martinovi. Proto dá Honzovi Romanův notebook, aby se v něm pokusil najít nějaké důkazy, které by jejího bratra zprostily obvinění. Jenže Roman se nečekaně vrátí domů. Co udělá, když najde Honzu, jak prohledává jeho věci?

Šimon má strach, aby Vendy opět nezkolabovala. Učila se na přijímací zkoušky, takže byla poslední dobou ve stresu. Jenže v den, kdy se zkoušky konají, zaspala, takže se stres znásobil. Chce se vzdát, to přece nemůže stihnout. Jenže Šimon si ví rady. Půjčí si od Lídy, která vůbec netušila, k čemu se Vendy chystá, auto. Vendy do Prahy na poslední chvíli odveze. Jak Vendy v Praze pochodí?

Tomáš má máslo na hlavě. Tereza ho přistihla v posteli s Karolínou a na dva dny zmizela. Tomáš ví, že tenhle průšvih nevyžehlí lehce. Navíc Karolína se jen tak snadno nevzdává a Tomáš se jí evidentně líbí. Tomáš se zase nechce vzdát svých nadstandardních příjmů za speciální služby. Je hráč a vždycky bude hrát na víc stran. Co bude muset Tomáš udělat, aby si Terezu opět získal? A hlavně – co zase chystá za jejími zády?

Roman pochopí, že tentokrát přestřelil. To, že nechal místo sebe zavřít Martina, mu Soňa nikdy neodpustí. Dokonce se odstěhovala. Roman ale doufá, že ne nadobro.

Že se k němu zase vrátí. Vždycky se vrátila. Roman se pro jistotu pokusí Soně vyhovět. Je ochotný zaplatit i milion tomu, kdo Martina z obvinění vyseká. Koho si na tuto práci asi najme?

Petr je nešťastný z toho, že neví, jak pomoct Martinovi. Byl by dokonce ochotný doprošovat se u Hlaváčka. Ještě že ho Pacina včas zarazila. Burcuje Petra, ať se vzchopí. Nabídne se, že mu uvaří, uklidí, vypere a vyžehlí. Petr si uvědomí, že v ní má velkou oporu. Navrhne Pacině, aby se k němu nastěhovala. Pacina ale nechce nešťastníka, který sedí jako tělo bez duše. Chce toho Petra, kterého zná a miluje už patnáct let. Co Petrovi navrhne na oplátku zase ona?

Leave a Reply

„Na světě je zavedeno, že spousta hloupých si hraje na chytré. Z chytrých, kterých je na světě nedostatek, jen ti nejchytřejší si hrají na hloupé.“ Jan Werich