Cesty domů online


Nový seriál televize Prima, který je určen pro věkovou skupinu 15+. Cesty domů zavedou diváky mezi dvě znepřátelené rodiny - Bernátů a Kosíků.Cesty domů vyprávějí silný emocionální příběh o jejich nepřátelství. O nepřátelství na život a na smrt. Kořeny rodové nenávisti sahají do temné minulosti. Příběh, který se divákům otevírá, se ale odehrává právě teď...
Seriál Cesty domů se bude vysílat každé pondělí a středu od 20:00 na TV Prima. Cesty domů budou hledat rodiny Bernátů a Kosíků, dvou známých hradišťských lékařů, které má znovu spojit závěť matky Rudolfa Bernáta. Jejím posledním přáním bylo usmíření obou rodin. Jenže podmínka je téměř nesplnitelná: MUDr. Petr Kosík a MUDr. Rudolf Bernát spolu mají začít ordinovat. Oni dva? To dřív zamrzne peklo.
Seriál Cesty domů ke shlédnutí online.

37. díl – Kousek Dortu

Honza je dočasně postavený mimo službu, dokud se nevysvětlí Pekárkovo úmrtí. Když už nemůže pracovat, snaží se pomoct jinak. Vydá se hledat Moniku.

Honza je dočasně postavený mimo službu, dokud se neprokáže, že svědek, který viděl, jak Honza Pekárka shodil ze střechy, je falešný. To se pokusí dokázat Vejnar s Klecánkem. Rozhodnou se pro to udělat maximum. Honza jejich optimismus nesdílí. Co bude dělat bez práce? Jako by nestačilo, že se cítí jako vrah. Navíc nezaměstnaný vrah. Nakonec si ale najde úkol, který může splnit jenom on. Vydá se najít Moniku, aby ji přivedl zpátky do Hradiště.

Alice se rozhodne netrhat partu a přiznat se, že i ona se přidala ke zlobivým klukům, kteří zasádrovali Vencla. A svému otci – řediteli nemocnice Dvořákovi – nedává jinou možnost, než aby změnil své plány. Přece spolu se zlobivými doktory nevyhodí taky svou dceru. Obzvlášť když tak usiloval o to, aby pracovala na oddělení u docenta a mohla se tak od něj něco přiučit. Nechá proto potrestání viníků na jejich primářích. Kdo v nemocnici nakonec zůstane a kdo dostane vyhazov?

Šimon je sice otrávený kvůli tomu, co se děje v nemocnici, ale mimo práci se rozhodně nenudí. S Vendy si našli nového společného koníčka. Nejenže jeden druhého průběžně zachraňují, ale taky si začali navzájem půjčovat knihy. Šimon se kvůli tomu dokonce odváží proniknout v noci do Bernátovic nedobytného hradu. Odměnou za statečnost je mu nejen překvapení Vendy, ale taky kousek dortu. A možná Vendy přihodí i něco navíc.

Kači má před sebou velký den. Jsou pozvaní na večeři k Bernátovým, kde ji chce Ríša oficiálně představit jako svou slečnu. Kači je nejdřív velmi nervózní, chce zapůsobit co nejlépe. Ale její obavy byly zbytečné, všichni ji přijali moc krásně. Dokonce i docent se držel a spolkl své jedovaté poznámky. Kači se samým štěstím trochu přiopije. A pak si pustí pusu na špacír. Co Bernátovým v opilosti prozradí?

Rudolf se sice na rodinné oslavě choval slušně, ale pořád se nemůže smířit s tím, že se jeho syn zamiloval do obyčejné zdravotní sestry, navíc maloměstské holky. Míla mu oponuje. Co by za to dala, kdyby si její neposlušná dcera našla obyčejného kluka, usadila se a třeba založila rodinu. Rudolf jí začne vyčítat, že na Moničiných průšvizích má Míla velkou vinu. Vždycky dávala víc přednost práci než rodině. Míle se něco takového neposlouchá snadno. Ví, že Rudolf má pravdu.

Leave a Reply

„Žádný člověk není tak bohatý, aby mohl koupit svoji minulost.“ Oscar Wilde