Cesty domů online


Nový seriál televize Prima, který je určen pro věkovou skupinu 15+. Cesty domů zavedou diváky mezi dvě znepřátelené rodiny - Bernátů a Kosíků.Cesty domů vyprávějí silný emocionální příběh o jejich nepřátelství. O nepřátelství na život a na smrt. Kořeny rodové nenávisti sahají do temné minulosti. Příběh, který se divákům otevírá, se ale odehrává právě teď...
Seriál Cesty domů se bude vysílat každé pondělí a středu od 20:00 na TV Prima. Cesty domů budou hledat rodiny Bernátů a Kosíků, dvou známých hradišťských lékařů, které má znovu spojit závěť matky Rudolfa Bernáta. Jejím posledním přáním bylo usmíření obou rodin. Jenže podmínka je téměř nesplnitelná: MUDr. Petr Kosík a MUDr. Rudolf Bernát spolu mají začít ordinovat. Oni dva? To dřív zamrzne peklo.
Seriál Cesty domů ke shlédnutí online.

Roman Hamzík

Úspěšný a vlivný podnikatel, majitel fotbalového klubu a taky sponzor a dárce, který si může dovolit dělat dobré skutky. Spořádaný občan. Otec rodiny, už ne tak spořádaný. Svou dceru miluje, ale pragmatickou ženu Karolínu ne. Chce od ní odejít. Za Soňou. A udělá to. Jen za to zaplatí víc, než si dokáže představit.

Romana Hamzíka hraje JAN DOLANSKÝ

Narodil se v roce 1978 v Hradci Králové ve znamení Vodnáře. Vystudoval Pražskou konzervatoř. Hostoval v Divadle Komedie, ve Vinohradském divadle, od roku 2003 je členem souboru Národního divadla. Hraje například v inscenacích Cyrano z Bergeracu, Naši furianti, Richard III., Kupec benátský a dalších. V rámci Letních shakespearovských slavností ho můžeme vidět v inscenaci Jindřich IV., kde hraje roli prince Jindřicha.

První televizní úlohu dostal v šestnácti letech v seriálu Aneta, velké filmové role na něj čekaly ve snímcích Udělení milosti se zamítá, Perníková věž, Sametoví vrazi a Všechno nejlepší. Mezi jeho další filmové a televizní role patří Lakomec, Pátek čtrnáctého, Choking Hazard, Dobrá čtvrť, Bazén, Letiště, Nejkrásnější hádanka, Hraběnky a další. Rád jezdí na snowboardu a odreagovává se i při manuální práci na chalupě, motorová pila je prý jeho velká kamarádka. S manželkou vychovává tři děti – Sofii, Amélii a Maxe.

Leave a Reply

„Jedna ženská vidí často dál, než pět mužských s dalekohledem.“ Jan Werich