Cesty domů online


Nový seriál televize Prima, který je určen pro věkovou skupinu 15+. Cesty domů zavedou diváky mezi dvě znepřátelené rodiny - Bernátů a Kosíků.Cesty domů vyprávějí silný emocionální příběh o jejich nepřátelství. O nepřátelství na život a na smrt. Kořeny rodové nenávisti sahají do temné minulosti. Příběh, který se divákům otevírá, se ale odehrává právě teď...
Seriál Cesty domů se bude vysílat každé pondělí a středu od 20:00 na TV Prima. Cesty domů budou hledat rodiny Bernátů a Kosíků, dvou známých hradišťských lékařů, které má znovu spojit závěť matky Rudolfa Bernáta. Jejím posledním přáním bylo usmíření obou rodin. Jenže podmínka je téměř nesplnitelná: MUDr. Petr Kosík a MUDr. Rudolf Bernát spolu mají začít ordinovat. Oni dva? To dřív zamrzne peklo.
Seriál Cesty domů ke shlédnutí online.

MUDr. Soňa Mašková, rozená Bernátová

Nejstarší dcera Rudolfa a Lídy. Jako každý u Bernátů, i ona musí být výtečný kardiochirurg. A tak Soňa musí stále otci dokazovat, že je dobrá. Jenže ona má právě mnohem vážnější starosti. Zklamala se v Honzovi a chce se s ním po letech manželství rozvést. Na šťastnou cestu novým životem se vydává s Romanem. Nebe je bez mraků a cesta vede přímo. Tedy zpočátku. …

MUDr. Soňu Maškovou hraje PAVLA VITÁZKOVÁ (rozená PTÁČKOVÁ)

Narodila se v Brně v roce 1978 ve znamení Střelce. Už jako šestnáctiletá dostala nabídku hrát v Městském divadle v Brně v několika inscenacích, režisér Zdeněk Černín si jí všiml, když tancovala v muzikálu West Side Story. Hned po maturitě na gymnáziu nastoupila do divadla do trvalého angažmá. Můžeme ji tu vidět v inscenacích Blbec k večeři, Večer tříkrálový, Charleyova teta, Kočka na rozpálené plechové střeše, muzikálu Nahá múza nebo operetě Mamzel Nitouche.

Televizní diváci ji zaregistrovali jako novinářku v seriálech TV Nova Redakce a později jako veterinářku v Ordinaci v růžové zahradě. Zahrála si i v pohádkách Duhová panna, O princezně se zlatým lukem a Princezna z Rimini. Ráda jezdí na koni a chodí do přírody. Chtěla by se podívat do Afriky, Indie nebo Austrálie. Její nejoblíbenější knížkou je Malý princ. Je vdaná.

Leave a Reply

„Láska vdaných žen je nejcennější na světě, manželé o tom ovšem nevědí.“ Oscar Wilde