Cesty domů online


Nový seriál televize Prima, který je určen pro věkovou skupinu 15+. Cesty domů zavedou diváky mezi dvě znepřátelené rodiny - Bernátů a Kosíků.Cesty domů vyprávějí silný emocionální příběh o jejich nepřátelství. O nepřátelství na život a na smrt. Kořeny rodové nenávisti sahají do temné minulosti. Příběh, který se divákům otevírá, se ale odehrává právě teď...
Seriál Cesty domů se bude vysílat každé pondělí a středu od 20:00 na TV Prima. Cesty domů budou hledat rodiny Bernátů a Kosíků, dvou známých hradišťských lékařů, které má znovu spojit závěť matky Rudolfa Bernáta. Jejím posledním přáním bylo usmíření obou rodin. Jenže podmínka je téměř nesplnitelná: MUDr. Petr Kosík a MUDr. Rudolf Bernát spolu mají začít ordinovat. Oni dva? To dřív zamrzne peklo.
Seriál Cesty domů ke shlédnutí online.

MUDr. Šimon Kosík

Po tátovi internista, od přírody recesista. Nezkazí žádnou legraci a dobře mířeným kanadským žertem dovede lidem pěkně pocuchat nervy. Nebojí se svojí recesí zajít na samou hranici únosnosti. Od svého návratu ze stáže žije s bráchou Martinem a tátou v mužské domácnosti. Je to fajn, ale co naplat, brzy Šimon bude chtít vylétnout z kosíkovského hnízda. Bude chtít milovat a být milován. A bude to mít zatraceně těžké.

MUDr. Šimona Kosíka hraje PETR KONÁŠ

Pochází ze Žirovnice a narodil se v roce 1983 ve znamení Berana. Vystudoval geodézii a poté Vyšší odbornou školu hereckou v Praze. Působí v Západočeském divadle v Chebu, kde hraje například v inscenacích Pane, vy jste vdova, Stvoření světa, Večer tříkrálový nebo Terasa.

Televizním divákům se vryl do paměti negativní rolí Roberta Šambery v seriálu TV Nova Ordinace v růžové zahradě. Jeho první televizní příležitostí byl seriál ČT Zdivočelá země. Často pendluje mezi Prahou a Chebem, kde žije. Považuje se za „komunikačního mimoně“ – nepropadl e-mailům, icq a dalším elektronickým vymoženostem. Nemá zatím žádné vysněné role nebo touhu pracovat s konkrétními režiséry, je spokojený s tím, co mu osud přihraje. Je svobodný.

Leave a Reply

„Na světě je zavedeno, že spousta hloupých si hraje na chytré. Z chytrých, kterých je na světě nedostatek, jen ti nejchytřejší si hrají na hloupé.“ Jan Werich