Cesty domů online


Nový seriál televize Prima, který je určen pro věkovou skupinu 15+. Cesty domů zavedou diváky mezi dvě znepřátelené rodiny - Bernátů a Kosíků.Cesty domů vyprávějí silný emocionální příběh o jejich nepřátelství. O nepřátelství na život a na smrt. Kořeny rodové nenávisti sahají do temné minulosti. Příběh, který se divákům otevírá, se ale odehrává právě teď...
Seriál Cesty domů se bude vysílat každé pondělí a středu od 20:00 na TV Prima. Cesty domů budou hledat rodiny Bernátů a Kosíků, dvou známých hradišťských lékařů, které má znovu spojit závěť matky Rudolfa Bernáta. Jejím posledním přáním bylo usmíření obou rodin. Jenže podmínka je téměř nesplnitelná: MUDr. Petr Kosík a MUDr. Rudolf Bernát spolu mají začít ordinovat. Oni dva? To dřív zamrzne peklo.
Seriál Cesty domů ke shlédnutí online.

MUDr. Rudolf Bernát

Renomovaný primář kardiochirurgie. Zvykl si, že je nejlepší, a dává to patřičně najevo. Drsný muž, sobec a diktátor se silným charismatem. Nebere si servítky. Ale svou rodinu bude vždycky chránit, nedovolí, aby jí někdo ublížil. Jenže si neuvědomuje, že jí ubližuje sám, když odchází za jinou ženou.

MUDr. Rudolfa Bernáta hraje ALOIS ŠVEHLÍK

Narodil se v roce 1939 ve znamení Lva v Pardubicích do obchodnické rodiny. Vystudoval střední průmyslovou školu strojní. S profesionálním herectvím začínal v roce 1962 v Západočeském divadle v Klatovech, čtrnáct let působil v Městských divadlech pražských, od roku 1988 je členem činohry Národního divadla v Praze. Účinkuje tu například v inscenacích Cyrano z Bergeracu, Naši furianti, Don Juan, Lucerna, Dogville, Rock´n´Roll.

První filmovou roli dostal v historické koprodukci Větrné moře, diváci si ho z poslední doby pamatují hlavně jako mlynáře z pohádek Princezna ze mlejna 1 a 2. Mezi jeho další filmové a televizní role patří Dým bramborové natě, Noc klavíristy, Koncert na konci léta, Černí baroni, Pramen života, Bolero, Operace Silver A, Letiště. Je vyhledávaným dabérem, jeho hlasem promlouvají například Jack Nicholson, Anthony Hopkins nebo Robert De Niro. Za dabing už dvakrát získal Cenu Františka Filipovského. Je ženatý, má dvě dcery a syna Davida, který se také věnuje herectví.

Leave a Reply

„Kdo má tak málo fantazie, že své lži musí opírat o důkazy, měl by raději rovnou mluvit pravdu.“ Oscar Wilde