Cesty domů online


Nový seriál televize Prima, který je určen pro věkovou skupinu 15+. Cesty domů zavedou diváky mezi dvě znepřátelené rodiny - Bernátů a Kosíků.Cesty domů vyprávějí silný emocionální příběh o jejich nepřátelství. O nepřátelství na život a na smrt. Kořeny rodové nenávisti sahají do temné minulosti. Příběh, který se divákům otevírá, se ale odehrává právě teď...
Seriál Cesty domů se bude vysílat každé pondělí a středu od 20:00 na TV Prima. Cesty domů budou hledat rodiny Bernátů a Kosíků, dvou známých hradišťských lékařů, které má znovu spojit závěť matky Rudolfa Bernáta. Jejím posledním přáním bylo usmíření obou rodin. Jenže podmínka je téměř nesplnitelná: MUDr. Petr Kosík a MUDr. Rudolf Bernát spolu mají začít ordinovat. Oni dva? To dřív zamrzne peklo.
Seriál Cesty domů ke shlédnutí online.

MUDr. Petr Kosík

Přívětivý lékař, internista. Přestože je vdovec, nepodlehl smutku. Schází se s Pacinou a s ní si užívá. Tajně, aby to synové nevěděli. Jenže ti už jsou dávno dospělí a trochu štěstí otci přejí. Jeho cesta nebyla nikdy snadná. Přišel v životě o hodně. Ale také získal! Rudolfova syna Martina, kterého vychoval a na němž lpí. Tahle výměna otců je však pořádný kostlivec ve skříni Petra Kosíka.

MUDr. Petra Kosíka hraje LADISLAV POTMĚŠIL

Narodil se v roce 1945 v Praze ve znamení Panny. Hrál a zpíval už od dětství. Vystudoval DAMU, hrál 25 let v Realistickém divadle Z. Nejedlého, v Divadle SK Neumanna, v Divadelní společnosti Josefa Dvořáka nebo v Divadle na Vinohradech. V současné době účinkuje v Divadle Kalich v komediích Splašené nůžky a Je úchvatná. Velkou popularitu mu přinesly filmy Discopříběh I a II a postava kapitána Meisnera v sérii Byl jednou jeden polda, stejně jako seriály TV Nova Hospoda a Ordinace v růžové zahradě.

Diváci ho mohli vidět v desítkách filmů, např. Transport z ráje, Oáza, Půlnoční kolona, Dvě věci pro život, Zlaté rybky, Tajemství ocelového města, Mravenci nesou smrt, Nejkrásnější hádanka a v mnoha dalších. V letošním roce se podílel na natáčení filmu Bastardi. Za svůj největší úspěch považuje Ladislav Potměšil svou rodinu. Z prvního manželství má dceru Mášu a díky dceři nyní i dvě vnoučata. Se současnou ženou, herečkou Jaroslavou Brouskovou, má dva syny.

Leave a Reply

„Vhodnou základnou pro manželství je oboustranné nepochopení.“ Oscar Wilde