Cesty domů online


Nový seriál televize Prima, který je určen pro věkovou skupinu 15+. Cesty domů zavedou diváky mezi dvě znepřátelené rodiny - Bernátů a Kosíků.Cesty domů vyprávějí silný emocionální příběh o jejich nepřátelství. O nepřátelství na život a na smrt. Kořeny rodové nenávisti sahají do temné minulosti. Příběh, který se divákům otevírá, se ale odehrává právě teď...
Seriál Cesty domů se bude vysílat každé pondělí a středu od 20:00 na TV Prima. Cesty domů budou hledat rodiny Bernátů a Kosíků, dvou známých hradišťských lékařů, které má znovu spojit závěť matky Rudolfa Bernáta. Jejím posledním přáním bylo usmíření obou rodin. Jenže podmínka je téměř nesplnitelná: MUDr. Petr Kosík a MUDr. Rudolf Bernát spolu mají začít ordinovat. Oni dva? To dřív zamrzne peklo.
Seriál Cesty domů ke shlédnutí online.

Kpt. JUDr. Jan Mašek

Manžel Soni, otec dvou synů, kapitán kriminální policie. Ale kdo ví, jak dlouho mu to vydrží. Soňa od něj chce kvůli jeho zakolísání odejít a práci u hospodářské kriminálky má Honza jen na dobré slovo. Stačí jediný průšvih, a končí. Kapitán Mašek ví, co by to znamenalo. Už jednou totiž na dně byl.

Kpt. Jana Maška hraje MIROSLAV ETZLER

Narodil se ve znamení Kozoroha v roce 1964 v Ostravě. V patnácti letech utekl z domova a živil se jako horník, později vystudoval střední školu a herectví na JAMU. Působil ve Státním divadle v Ostravě, v Severomoravském divadle v Šumperku i v Národním divadle v Praze. Aktuálně ho můžeme vidět v pražském divadle Ungelt, kde hraje v některých inscenacích i se svou ženou Vilmou Cibulkovou – například ve hře Láskou posedlí nebo Všechno jen do putyk a ženským! Miroslav Etzler se se svou životní partnerkou potkal také před kamerou, například ve filmu Zemský ráj to napohled nebo v inscenaci Hrobník.

Asi největší popularitu mu přinesla role Tomáše Krause v pěti řadách seriálu TV Nova Pojišťovna štěstí. Mezi jeho další televizní a filmové role patří mimo jiné filmy Čas sluhů, Díky za každé nové ráno, Jak se krotí krokodýli, Boží pole, Bestiář, Soukromé pasti, Na vlky železa, Ulovit miliardáře. Miroslav Etzler rád cestuje a leze po horách a má rád filmy Andreje Tarkovského. Je otcem syna Kristiána a dcer Markéty a Magdaleny, s Vilmou Cibulkovou vychovává dceru Šimonu.

Leave a Reply

„Muži nedovedou ocenit vlastní ženy. To přenechávají druhým.“ Oscar Wilde